Kontakt

Siedziba główna

ul. Głogowska 23C

45-315 Opole

+48 882 354 315

lokalizacja na mapie

Nasi specjaliści

Nasz zespół składa się z osób, pasjonujących się systemami informatycznymi pod kątem ich bezpieczeństwa. Stawiamy sobie za cel zabezpieczanie firm i osób prywatnych przed cyberprzestępcami.

Cybersecurity specialist

Paweł Hordyński

Cybersecurity Expert

Absolwent Wydziału Informatyki Uniwersytetu Opolskiego; ukończył także Informatykę Śledczą na Politechnice Opolskiej. Jest specjalistą IT z 15-letnim doświadczeniem w branży, który posiada szerokie spektrum wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa, informatyki śledczej oraz systemów operacyjnych Windows i Linux. Jest również administratorem dużych infrastruktur teleinformatycznych. Wieczorami – z wielkim entuzjazmem – hakuje na platformach CTF.

Młodszy specialista cybersecurity

Damian Mainka

JUNIOR CYBERSECURITY SPECIALIST

Absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki. Nastawiony na wyzwania, realizację zadań i osiąganie konwersji pasjonat cybersecurity i testów penetracyjnych. Mimo młodego wieku i kilkuletniego stażu pracy, doskonale odnajduje się na stanowisku Junior Cybersecurity Specialist. W wolnych chwilach zgłębia tajniki legalnych ataków hakerskich.