Incident response plan

Incident response plan

Incident response plan to usługa, z której – miejmy nadzieję – Twoja firma nigdy nie będzie musiała skorzystać. Jeśli jednak wydarzy się coś, co spowoduje, że Twoja firma przestanie funkcjonować, jak: wyciek lub zniszczenie danych, atak hackerski, włamanie do systemu, czy wyłudzenie – jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jeśli Twoja firma zostanie narażona na poważne konsekwencje, w postaci przestoju, utraty danych lub gdy ktoś nie pozwala Ci uzyskać dostępu do Twoich danych – zgłoś się do nas jak najszybciej; mamy doświadczenie i odpowiednie kompetencje, aby niezwłocznie wkroczyć z pomocą.

Reagować na incydenty można na wiele sposób, wszystko zależy od zaistniałej sytuacji; dlatego wykonujemy analizę przypadku i ryzyka, dzięki której jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią ścieżkę pomocy dla Twojej firmy. Pomożemy również zabezpieczyć dowody, bez względu na rodzaj systemu operacyjnego. Nam również zależy na przywróceniu funkcjonowania Twojej firmy w możliwie najkrótszym czasie.

Współpraca z renomowaną kancelarią prawną z Warszawy potęguje nasze możliwości i pozwala na zabezpieczenie zarówno spraw informatycznych, jak i prawnych.

Skontaktuj się z nami

Siedziba główna

ul. Technologiczna 2

45-839 Opole

+48 519 051 504