Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Wszyscy w branży wiedzą, że najlepszym zabezpieczeniem przed: atakami hakerów, wadliwym sprzętem lub zdarzeniem losowym jest regularne tworzenie kopii zapasowych. Nie bez przyczyny wśród informatyków krąży powiedzenie, że “ludzie dzielą się na tych, którzy robią kopie zapasowe i na tych, którzy jeszcze nie stracili danych”. W przypadku, gdy ta metoda nie jest poprawnie lub w ogóle stosowana w Twojej firmie, przybędziemy na ratunek oraz wyedukujemy Twoją drużynę w tym zakresie.

Jesteśmy w stanie odzyskać dane nie tylko z nośników danych komputerów osobistych (PCs), ale też serwerów i innych urządzeń. Poradzimy sobie także z odzyskaniem danych, składowanych na macierzach w różnych kombinacjach RAID. Przyznajemy z dumą, że wielokrotnie udało nam się odzyskać dane po ataku typu ransomware.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia zakresu usługi. Nasi specjaliści rzetelnie zdiagnozują Twój przypadek i jak najszybciej przystąpią do usunięcia problemu. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, oprogramowanie i sprzęt.

Ponadto, po wykonaniu usługi, wspólnie stworzymy właściwą Twojej firmie strategię tworzenia kopii zapasowej; uwzględnimy ryzyko oraz koszty rozwiązań, mając na uwadze specyfikę pracy Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Siedziba główna

ul. Technologiczna 2

45-839 Opole

+48 519 051 504